Mist

18°C

Tiranë

Mist

Lageshtia: 90%

Era: 8.05 km/h

Lajmet Kryesore

Seksionet e Lajmeve

Kuriozitete

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Kuriozitete

Kapele me flokët e paraardhësve të vdekur

Image - Kapele me flokët e paraardhësve të vdekur

Minoriteti Miao në Kinë ruan një traditë shumë të vjetër që konsiston në vënien në kokë

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Mistere

Fantazmë në shkallët e stadiumit?

Image - Fantazmë në shkallët e stadiumit?

Të gjithë i kishin ngulur sytë te sfera e rrumbullaktë në ndeshjen e javës së kaluar për

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

E çuditshme

Teknika tmerruese, masazh me gjarpërinj

Image - Teknika tmerruese, masazh me gjarpërinj

Që në lashtësi masazhi ka qenë pjesë e njerëzimit dhe teknikat e tij janë përfeksionuar

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Gossip

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Gossip Roze

Ka marrë fund martesa e Adriana Limës

Image - Ka marrë fund martesa e Adriana Limës

Mediat serbe kanë nisur të shkruajnë se modelja e famshme braziliane Adriana Lima dhe ba

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Moda

Tendenca e re që vjen nga Hollywood-i, prisni veshjet tuaja

Image - Tendenca e re që vjen nga Hollywood-i, prisni veshjet tuaja

Mbërrin nga Los Angeles tendenca e re shock për veshjet.

Merkure, 23 Prill 2014 Komente

Lifestyle

Japoni, Obamës i ofrohet sushi më i mirë në botë, presidenti

Image - Japoni, Obamës i ofrohet sushi më i mirë në botë, presidenti

Incident i vogël diplomatik në Japoni për Barack Obaman. Presidenti amerikan ishte i ftu

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Sport

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Sport

Fitorja e Real Madrid ndaj Bayern, flasin dy trajnerët

Image - Fitorja e Real Madrid ndaj Bayern, flasin dy trajnerët

Trajneri i Bayern Munich, Pep Guardiola pavarësisht humbjes e cilësoi pozitive paraqitje

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Futboll

Ancelotti: Pa Bale ishte e vështirë

Image - Ancelotti: Pa Bale ishte e vështirë

“Jam i lumtur me të gjitha, me rezultatin dhe me angazhimin e lojtarëve. Ndeshja ishte e

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Sporte te Tjera

Kelmendi, kampione Europe në xhudo

Image - Kelmendi, kampione Europe në xhudo

Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, ka arritur të mundë rusen Natalia Kuziutina, në f

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Express

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Express

Skandali, pallati i Koços mbi rërë jo vetëm që nuk prishet p

Image - Skandali, pallati i Koços mbi rërë jo vetëm që nuk prishet p

Para pak ditesh u prishen disa objekte individuale pa leje ne Dhermi por nga ana tjeter

Marte, 22 Prill 2014 Komente

Profil

Sa do të zgjasë lavdia e Vladit?

Image - Sa do të zgjasë lavdia e Vladit?

Tani për tani është duke fituar. Çdokush do të donte të ishte si Vladimir Putin. Armiqtë

Hene, 21 Prill 2014 Komente

Suplement

Sekretet e pazbuluara të thellësive

Image - Sekretet e pazbuluara të thellësive

Ideja që qytete të mëdhenj, të pasur me dije dhe thesarë të harruar qëndrojnë të fshehur

Hene, 14 Prill 2014 Komente

Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Aktualitet

Tension në Pogradec, tentohet shembja e lokalit, 5 gra kërcë

Image - Tension në Pogradec, tentohet shembja e lokalit, 5 gra kërcë

Inspektorët e INUK-ut në fshatin Piskupat të Pogradecit, po përballen me rezistencën e b

Merkure, 23 Prill 2014 Komente

Kronikë

I papuni i dëshpëruar i vë flakën makinës së kryetarit të ko

Image - I papuni i dëshpëruar i vë flakën makinës së kryetarit të ko

  Një person në gjendje të dehur i u vuri flakën mbreme makinës tip Land Rover, prone e

Enjte, 24 Prill 2014 Komente

Sociale

Vajza e zhdukur 4 vjet më parë, dyshohet se ndodhet në Turqi

Image - Vajza e zhdukur 4 vjet më parë, dyshohet se ndodhet në Turqi

Gjyshi i Bleona Matës, vajzës së zhdukur në Kukës katër vite më parë thotë se ka kërkuar

Merkure, 23 Prill 2014 Komente

Kulture

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Turizem

Dita e Trashëgimisë Botërore për Monumentet, bashkëpunim për

Image - Dita e Trashëgimisë Botërore për Monumentet, bashkëpunim për

Në 18 prill të vitit 1982 në Tunizi u mbajt simpoziumi i organizuar nga ISOMO-s, gjatë

Shtune, 19 Prill 2014 Komente

Art

Gjyqtari Pojanaku, poezi pas hekurave të burgut: Hakmarrje e

Image - Gjyqtari Pojanaku, poezi pas hekurave të burgut: Hakmarrje e

Një poezi pas hekurave nga burgu nga gjyqtari i akuzuar për korrupsion, Dhimitër Pojanak

Merkure, 23 Prill 2014 Komente

Udhetim

Plazhi i ëndrrave në Portugali

Image - Plazhi i ëndrrave në Portugali

Një parajsë tokësore përgjatë bregut të Portugalisë.

Hene, 21 Prill 2014 Komente

Ekonomi

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Financat

PD: Po falni vetëm gjobat e përkrahësve tuaj

Image - PD: Po falni vetëm gjobat e përkrahësve tuaj

  Në Komisionin e Ligjeve u miratua amnistia për gjobat ndaj biznesit. Bëhet fjalë për

Marte, 15 Prill 2014 Komente

Ekonomia

Interesat e larta të kredive, Shqipëria në toplistën e zezë

Image - Interesat e larta të kredive, Shqipëria në toplistën e zezë

Interesat e larta për marrjen e një kredie me kapital të huaj e rendisin Shqipërinë në t

Marte, 15 Prill 2014 Komente

Monedha

Bizneset: Taksat do na çojnë drejt falimentit

Image - Bizneset: Taksat do na çojnë drejt falimentit

Ndryshimet në paketën fiskale, të cilat kanë nisur të zbatohen po i hapin në mënyrë të p

Enjte, 9 Janar 2014 Komente

Lajme të tjera

5 ngarkesat nga baza e ushtrisë, shoferi i Tahirit kishte ekskluziviteti

Për muaj me radhë, trafiku i drogës nga baza ushtarake “Arshim ... Lexo me shume

Rrëfehet killeri shqiptar: Vrava me thikë ish-të dashurën, mbyta të feju

29-vjeçari shqiptar Dritan Demiraj ka pranuar vrasjen e ish-të ... Lexo me shume

Ish-i dënuari politik tenton të vetëdigjet në transmetim live, policia e

Një ish-i burgosur politik tenton të vetëdigjet përpara Parlame... Lexo me shume

Tifozi i Sopotit, Balla në “Santiago Bernabeu” me paratë e fituara me dj

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla me bashkëshorten e... Lexo me shume

Pogradec, pronarët e një minifushe futbolli përplasen fizikisht me INUK

Inspektorët e INUK-ut në Pogradec janë përballur edhe sot me re... Lexo me shume

Mediat belge: Januzaj bëri zgjedhje inteligjente

Mediat belge bashkohen njëzëri për çështjen Januzaj. Pak orë pa... Lexo me shume

More in: Lajmet Kryesore

Opinion

23.04.2014

Sali BERISHA/ Te dashur miq, nje skene horror si ne filmin e famshem "The Godfather" u zhvillua dal vivo keto dite ne qytetin tone te gurte Gjirokaster, kur gazetarit para baneses iu vendos koka e dhise (jo e kalit).
 • Suplement
 • Shendeti
 • Shendeti 2

Sekretet e pazbuluara të thellësive

News image

Ideja që qytete të mëdhenj, të pasur me dije dhe... Lexo me shume

More in: Suplement

Vaji i peshkut dhe roli në organizë

News image

Acidet yndyrore omega 3, 6, 9 që gjenden tek vaji i p...

Lexo me shume

Më shumë vitaminë C për duhanpirësi

News image

Konsumimi i sasive shtesë të vitaminës C mund të ndih...

Lexo me shume

Banania dhe vetitë e saj

News image

Banania përmban tre lloje sheqernash natyrale, sukroz...

Lexo me shume

9 arsyet pse duhet të vraponi!

News image

Nëse deri më tani keni menduar dhe ende nuk po mund t...

Lexo me shume

Biografia 

Bob Dilan
Bob Dilan: Ja përse është cilësuar si figura më e rëndësishme e ku
John e Jackie Kennedy
John e Jackie Kennedy, libri me sekretet dhe lidhja me Marilyn Monroe

VIDEO 

 • 0
 • 1

20 shkurti, protesta më e madhe në Shqipëri në 23 vite (Video)

News image

Arsyet pse Sheshi “Skënderbej” do të mbushet më 20 sh... Lexo me shume

Marte, 18 Shkurt 2014

Video Shkence / David Lang: Roboti im nënujor

News image

David Lang është një krijues që ka mësuar vete të bëh... Lexo me shume

Marte, 14 Janar 2014

More in: Video, Filma